چرا ایرانیها باهوش ترین هستند؟

ارتباط مزاج و نظم :

ایرانی ها باهوش ترین هستند چون غذاهای گرم زیاد می خورند و نسل شان گرم است؛

اما الان ما را به سردی سوق می دهند؛ مانند: تشویق به خوردن چیپس، پفک، سوسیس، کالباس که همگی سرد هستند.

مزاج من چیست؟

کشوری که افراد آن سرد هستند در معرض تحولات اساسی و انقلابات نیستند، همیشه دنبال معادلات سیاسی آرام هستند و لذا همه مشکلات شان را با مذاکرات حل می کنند و سیستم جاسوسی و زیر آبی رفتنشان را تقویت می کنند نه سیستم حمله شان را.

ایرانی نمی تواند قانون را رعایت کند چون گرم است اما در اروپا چون سرد هستند لذا قانون را رعایت می کنند.

ابداعات، خلقها، شور، کلان بینی، در گرمی هاست و تبعیت، تزویر، حیله، خود گرایی، خود نگه داری، ریز نگری و دقت، در سردیهاست و لذا فيلسوفان بزرگ و شاعران بزرگ همه شان گرم مزاج هستند.

گیاه خرفه سرد است ورفع کننده انسدادهاست و کسی که علاقه به خرفه دارد باید گرم مزاج باشد و زنان ائمه چون خرفه دوست داشتند لذا گرم مزاج بودند.

نکته: خرفه (بقله الزهراء) گیاهی که مورد علاقه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) بود و بادرنجبویه گیاهی است که امام علی (علیه السلام) به آن علاقه داشتند.

انسانهایی که در مناطق گرم زندگی می کنند آدمهای گرم و صمیمی هستند و انسانهایی که در مناطق سرد هستند آدمهای سرد و بی تفاوتی هستند.

انسان سوداوی ریز بین و دقیق است و اگر یک انسان سوداوی را مسئول قرار بدهید همه اش ریز بینی، اشکال تراشی ، گیر دادن و مچ گیری می کند و در نتیجه کارها بیهوده می شود و پیشرفتی در آنها حاصل نمی شود.

اگر صفراوی ها را مسئول قرار بدهیم خیلی پر انرژی هستند، کار را پیش می برند اما یک دفعه میبینی دست از کار کشیدند.

دموی ها به تنهایی حرکت های کلان و درشت انجام میدهند، پیش می روند و اگر مشاوران بلغمی هم داشته باشند زیر پایشان را هم فراموش نمی کنند

لذا رهبران موفق جهان، دموی بودند و بلغمیها هیچ گاه به سطح رهبری نرسیدند.

زنان مشاوران خوبی هستند اما تصمیم گیرندگان خوبی نیستند؛

چون سردی بر آنها غالب است، نکات ریزی که آنها می بینند دمویها نمی توانند ببینند، دمویها چکهای کلان می کشند و اگر حسابدارش بلغمی باشد می گوید اینها را چطور پاس خواهی کرد و لذا می ترسد.

مشاوره رایگان مزاج شناسی

یکی از علت های شکست و ناکارآمدی طب کلاسیک این است که ارتباط انسان با ارکان را دقیق تعریف نکردند؛ پس ضروری است که ما اركان را خیلی خوب بشناسیم.

مزاج سرشتی:

مزاج سرشتی یا جبلی، مزاجی است که از طریق ارث از پدر و مادر به فرد منتقل می شود و از زمان تولد در فرد وجود دارد و یک حالت طبیعی برای آن فرد به حساب می آید.

هر مزاج دارای علایم و خصوصیات خاص خود می باشد که با علایم بیماری ناشی از غلبه اخلاط که در ادامه به آن می پردازیم، تفاوت دارد.

دکتر مزاج را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید...

روی یکی از ستاره ها کلیک کنید و به ما امتیاز بدهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =